Joga międzypokoleniowa

Dobroczynnego wpływu praktyki jogi nie sposób przecenić. Stała praktyka ćwiczenia pozycji jogi zwiększa zakres ruchu, zapobiega zwyrodnieniu stawów i osteoporozie, reguluje pracę serca i ciśnienie krwi, przyspiesza metabolizm, pogłębia wydolność oddechową, poprawia nastrój. To tylko niektóre rezultaty uprawiania jogi, które są po prostu następstwem pogłębianej świadomości własnego ciała, kształtowania postawy pełnej koncentracji i przełamywania dysfunkcji wynikających z ciągłego stresu.

Praktyka jogi pomaga zatrzymać się na chwilę , zaczerpnąć oddech i skupić myśli. Uprawiana w parach jest źródłem radości i pogłębia poczucie więzi.

Chciałabym zaprosić Państwa do wspólnej praktyki jogi, którą będziemy realizować w dwójkach lub trójkach, łącznie z wnuczętami! Będzie to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu- do wspólnego relaksu, umacniania poczucia solidarności, pogłębiania wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka… a przede wszystkim jeszcze większego poznania samych siebie i swoich pociech.

Trwa nabór do grupy!

Zajęcia będą odbywać się w Domu Harcerza.

Zapisy: 512 160 945

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *